• INNOWACJE NA RYNKU SZKOLEŃ I ROZWOJU

Aktualności

HRD INVEST – Prywatny Fundusz Szkoleniowy

We współpracy z Stowarzyszeniem PSTD, odpowiadając na dzisiejsze potrzeby polskich organizacji, Klaster HRD uruchamia projekt o nazwie HRD INVEST.

HRD INVEST to prywatny fundusz szkoleniowy przeznaczony na dofinansowanie projektów rozwojowo-szkoleniowych w obszarze edukacji i rozwoju pracowników organizacji.

Dedykowany jest dla Pracodawców działających na terenie Rzeczpospolitej Polskiej bez ograniczeń liczby zatrudnienia, pochodzenia kapitału czy sektora. Gwarantowany poziom dofinansowania usługi rozwojowej to 50% ceny rynkowej.

W celu otrzymania szczegółowych informacji o warunkach dofinansowania należy na stronie www.hrd.invest.pstd.org.pl wypełnić formularz zainteresowania lub skontaktować się bezpośrednio na adres e-mail: agata.bogusiak@hrdcluster.pl.

Wszystkie usługi w ramach dofinansowania HRD INVEST są realizowane w Standardzie HRD BP, sygnowanym przez Stowarzyszenie PSTD, przez certyfikowanych trenerów.

Więcej informacji na temat Standardu HRD BP znajduje się na stronie: www.hrdbp.pl/index.php/pl. Listę certyfikowanych trenerów Standardu HRD BP znajduje się na stronie: www.hrdbp.pl/index.php/pl/sprawdz-trenera.